piątek, 6 stycznia 2012

Bohaterowie . ♥

Julia Fabray (16 l.) - zwykła nastolatka pochodząca z Polski . Od kiedy ma 9 lat mieszka w Anglii wraz ze swoim ojcem i najlepszą przyjaciółką, której rodzice zginęli w wypadku samochodowym . Ma starszego brata studiującego w Polsce . Zawsze jest uśmiechnięta i wesoła . Uwielbia dużo gadać i się śmiać . Zawsze jest otwarta i szczera do bólu . 

Martyna Evans (16 l.) - mieszka w Anglii razem ze swoją przyjaciółką i jej ojcem . Nie ma rodziców, ponieważ zginęli oni w tragicznym wypadku samochodowym gdy była mała . Lubi się buntować i przez to nie dogaduje się dobrze z tatą Julii . Ma chłopaka starszego od siebie o dwa lata .

Damian Adams (18 l.) - chłopak Martyny . Pochodzi z Polski, lecz poznał się z nią w Anglii . Jest przystojny i wiele dziewczyn na niego leci . Uwielbia jeździć na desce . Nie dogaduję się z Julią i często się z nią kłóci .

Zayn Malik (18 l.) - flirciarz, jest bardzo przystojny . Jeden z członków One Direction . Wiele lasek na niego leci, ale on szuka tej jedynej . Ma prześliczne oczy .

Liam Payne (18 l.) - najpoważniejszy i najbardziej rozważny członek One Direction  . Mieszka w Anglii z pozostałymi członkami zespołu .

Niall Horan (18 l.) - uroczy, farbowany blondynek o niebieskich oczach pochodzący z Irlandii . Należy do One Direction . Jest przezabawny, a swoim śmiechem potrafi zarazić każdego .
Harry Styles (17 l.) - najmłodszy członek One Direction . Jego loczki przyciągają spojrzenia wielu nastoletnich dziewczyn . Najlepiej dogaduje się z Louisem .


Louis Tomlinson (19 l.) - najstarszy i zdecydowanie najzabawniejszy z członków One Direction . Lubi sobie robić żarty . Ma śliczne, zielone oczy i piękny głos . Uwielbia marchewki .Konrad Fabray (25 l.) - starszy brat Julki. Skończył studia prawnicze w Warszawie i wrócił do Londynu. Bardzo dobrze dogaduje się ze swoją siostrą i jej przyjaciółką. Jest mega przystojny


Eleanor Calder (19 l.) - dziewczyna Lou. Jest modelką i jest bardzo ładna i szczupła. Dobrze dogaduje się z resztą chłopaków i oczywiście z dziewczynami.
___________________________________________

Są bohaterowie :) 
Mam nadzieję że się podoba i będziecie tu często zaglądać ^^

;********************

1 komentarz: